magazín o bydlení

Inspirace ze staveb občanské vybavenosti

  • Tomáš Březina
  • Inspirace

V dnešní době už nejsou veřejné budovy pouze komunistické kostky, ve kterých je zima, nic správně nefunguje a loupe se z nich omítka. Modernizované stavby občanské vybavenosti jsou často chloubou měst, které se snaží reprezentovat svoji láskyplnou péči o své prostředí. 

Stavbou občanské vybavenosti se myslí jakákoliv budova, která má za účel sloužit ku prospěchu občanů. Od vzdělávacích zařízení, administrativní budovy, sportovních budov až po zdravotnické zařízení. 

Jedním ze skvělých způsobů, jak ukázat starostlivost o své obyvatele může městský úřad dokázat právě renovací starých veřejných budov, či vybudování nových. 

Renovované budovy mají moderní nádech, často ve světlých barvách s prostornými a dobře osvětlenými budovami, často s velkými okny, aby působily vzdušně a čistě.

Krásným příkladem je modernizace původní budovy a přístavba v městských lázních Zlín, kde z bazénu lze projít do prosklené oázy s vířivkami a výhledem na zeleň. 

Kvalitní prosklená stěna poskytne pocit zimní zahrady, když sedíte v teplé vířivce a venku je chladno. Zároveň oprava samotného bazénového prostoru dodala pocit čistoty.

Tuto proměnu měla na starosti firma ze zlínského kraje Thermont SPOL. S R.O., která se zabývá prosvětlovacími systémy již 25 let a působí v celé České republice i v zahraničí. 

  • Změneno dne .
Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4