magazín o bydlení

Za rozbalené zboží ušetříte nemalé peníze. Kupte si ledničku i pračku

  • Tomáš Březina
  • Kuchyně
rozbalené zboží

Pokud se stěhujete do nového obydlí, připravte si desítky tisíc korun na vybavení a spotřebiče. Samozřejmě, jsou věci, bez kterých se bez problémů obejdete, nicméně najdou se spotřebiče, bez nichž byste si každodenní fungování jen těžko představili. Jestliže hledáte způsob, jak ušetřit, ale přitom si koupit nové produkty, nabízí se vám rozbalené zboží. Jak to funguje?

Často se při přepravě stane, že se poškodí krabice spotřebiče, což je potom jen těžko prodejné v klasických kamenných obchodech. Právě na rozbalené zboží se specializuje jeden internetový obchod, jenž poskytuje atraktivní ceny, například za pračku ušetříte dva tisíce korun, za ledničku klidně i tři tisíce korun.

Jak je to se zárukou?

Jestliže si koupíte spotřebič normálně v kamenném elektru, máte na něj dvouletou záruku, jak stanovuje zákon. U rozbaleného zboží se nemusíte bát toho, že byste o zákonnou záruku došli. Internetový obchod https://www.diskontni-nakupy.cz/ je jeden z mála e-shopů, které nabízí dvouletou záruku na rozbalené zboží či zboží druhé jakosti. Všechen nabízený sortiment pochází z oficiální distribuční sítě České republiky, tudíž se nemusíte obávat, že by se jednalo o zboží objednané někde z Číny a přeprodávané u nás.

Všechny spotřebiče i veškerá elektronika nabízená ve výše uvedeném e-shopu je zkontrolována, tudíž bez vad a plně funkční.

Co všechno koupíte v akci?

Za přijatelné ceny můžete koupit prakticky cokoliv. Nabízí se vám chladničky a ledničky, mrazáky, varné desky, sporáky, trouby, ba dokonce pračky, sušičky či myčky. Výjimkou nejsou ani menší spotřebiče, do nichž spadají vysavače, topinkovače, kávovary, rychlovarné konvice, kuchyňské spotřebiče a roboti, osvětlení či žehličky. Potěšíme také nadšence do počítačů a notebooků, protože v nabídce jsou i notebooky, stolní počítače, monitory a další komponenty. Závěrem nesmíme zapomenout na smartphony, televizory, GPS navigace či herní konzole.

  • Změneno dne .
Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4